"You’re The Best Thing About Me" jako první singl z nového alba?

16. července 2017 v 18:55 | goldschmidchen |  Novinky
Představte si situaci - jdete na koncert U2, když tu Vám nabídnou, abyste si šli poslechnout písničky z nového alba U2! Jasně, zní to divně - ovšem od koncertu U2 ve Philadelphii se pořádají před koncerty utajené poslechové dýchánky, kterých se účastní fanoušci, VIP i samotní U2 . Tuto informaci přinesla webová stránka U2songs.com (KLIK).

Účel těchto spontánních setkání není jen poslech nového materiálu (pravděpodobně z alba Songs of Experience), ale také možnost dát skupině feedback ohledně nových nahrávek, protože jak bylo řečeno, U2 se těchto setkání účastní a pozorně svým rádcům naslouchají. Že by už měli plné zuby všemožných vlezdoprdelek, které okolo nich nějaký ten pátek poletují? Bravo!

Podle kuloárních informací se nejdříve hrálo max. 5 písniček, to se ovšem rozšířilo až na 8 písniček. V EU měli fanoušci možnost poslechnout si 5-6 písniček. V Římě byli při poslechu přítomni Adam, The Edge a Bono.

Jak se tyto písničky jmenují?
"Red Flag Day" - píseň, která byla již v minulosti na U2czech.blog.cz zmíněná jako jedna z možnách písniček, které se objeví na novém albu.
"The Light at Home" (prý dříve známá jako "The Light", ale redakce U2czech o této písničce doposud nic neslyšela - co není. může být)
"American Soul"
"You're The Best Thing About Me" - stará známá píseň, jejíž remix od DJ Kygo spatřil světlo světa nedávno (KLIK) (KLIK)

Kdy to vše vypukne?
První singl měl původně vyjít v červenci 2017, ovšem vinou The Joshua Tree Tour 2017 byl přesunut na září tohto roku. Písničku by měly začít hrát rádia první týden v září (přesně v tu dobu začnou U2 třetí část svého vzpomínkového tour. Nepůjde o "The Little Things that Give You Away", ale "You're the Best Thing About Me".

Tour?
Předprodej ještě před Vánoci 2017. Tour na jaře 2018.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mutzoo Mutzoo | 16. července 2017 v 19:57 | Reagovat

Najvyšší čas!

2 sepro sepro | 16. července 2017 v 21:05 | Reagovat

ak ma byt turne na jar 2018 na severnej pologuli, tak to asi budu areny, super :)

3 Filip Filip | 17. července 2017 v 8:20 | Reagovat

Tak to je zajímavé info. A pomalu je asi i načase prodloužit subscription na oficiálním webu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama