Bono pro Q Magazine: "It’s never been a given between the four of us that this would go on forever."

12. srpna 2018 v 21:05 | goldschmidchen |  Novinky
Jak jste si mohli na U2czeh.blog.cz přečíst dříve, objeví se v zářijovém čísle Magazínu Q i několikastránkové summary koncertu U2 v New Yorku s rozhovory s členy skupiny (KLIK). Přestože jsme říkali, že se v článku neobjeví nic převratně nového, zazní na konci zajímavá Bonova slova zabívající se budoucího směřování skupiny:
It's never been a given between the four of us that this would go on forever. U2 is a fast car. It's not meant to be cruising. It's perfectly sensible for people to say, 'Y'know what? I can't give it any more, I can't stay at this level. I need some time with my kids or my friends. I could not hold that against anyone or myself."
Je pravou, že stejná slova Bono opakuje po každém tour a v článku k tomu The Edge vyvrací fámy o tom, že by současné tour mělo být poslední: "everyone's playing out of their skins and it's been a lot of fun."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mil mil | 12. srpna 2018 v 22:55

ja myslim ze jeste daji 10 let,ale urcite nebudou hrat dlouho jako Stouni,na druhou stranu delaji porad novou hudbu zatimco Stouni jezdi best of tours za sileny ceny listku,neumim si predstavit Bona v sedmdesati na podiu:-),navic oni si chteji uzit nechci rict primo zbytek zivota s prateli,rodinou,uz nemaji co dokazovat,mozna daji opravdu tour k Achtung Baby a Zootv tour a skonci ale urcite je neuvidime v sedmdesati na podiu,maximalne to dotahnou na 50 let existence kapely a skonci

2 Bill.cz Bill.cz | 14. srpna 2018 v 16:23

Nemyslím, že budou v dohledné době končit, 50 let kapely podle mě hravě dotáhnou, pokud se Bono ještě nějak znovu nezrakví, viz pády ze stolu, z kola apod:) Zvlášť jestli je na spadnutí nějaká ta nová dlouhodobá smlouva s Live Nations... Ale zároveň si troufnu říct, že pochybuju, že bychom se ještě někdy dočkali tak na sebe termínově téměř navazujících tří turné (IET, TJTT, EIT) po sobě jako v posledních letech...

3 Mára Mára | 30. srpna 2018 v 10:08

Zítra U2 v Berlíně a tady je to mrtvé. Jak se těšíte přátele? Myslíte, že zahrají Streets? Každopádně si myslím, že dají Summer of love, ale netuším místo čeho? Možná místo Staring at the sun?

4 jarrdag jarrdag | 30. srpna 2018 v 10:46

Streets nezahrají, s tím už jsem se smířil:) Včera zkoušeli Summer Of Love, Red Flag Day, Even Better Than The Real Thing a New Year's Day.

5 U2fan U2fan | 30. srpna 2018 v 16:06

Nevíte, v kolik U2 přijedou k aréně v Berlíně? Jezdí už dopoledne? Nebo kdy se obecně vyplatí čekat před arénou na U2?

6 lado lado | 30. srpna 2018 v 17:04

odpoledne maji skousku 13 00 hod.

7 goldschmidchen goldschmidchen | E-mail | Web | 30. srpna 2018 v 21:57

Zašel bych sem:

http://u2czech.blog.cz/1509/waldorf-astoria-bono-a-adam-live

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama